خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

نجاتیان: تا دو هفته دیگر گچ پایم را باز می کنم؛ تمام تلاشم را می کنم تا جزو مدعیان ۹۷ کیلوگرم باشم

اسماعیل نجاتیان- تیم کشتی استقلال
نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

29 دی 1399


ساعت :

۰:۰۴

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

خانه کشتیاسماعیل نجاتیان کشتی گیر خراسانی وزن ۹۷ کیلو گرم کشتی آزاد کشورمان که در حین تمرینات تیم کشتی استقلال دچار مصدومیت شده بود، در این باره توضیح داد:

متاسفانه دو روز مانده به وزن کشی مسابقات دور برگشت لیگ برتر کشتی در حین تمرین با یکی از کشتی گیران تیم استقلال دچار پارگی آشیل پا شدم. بلافاصه به مشهد رفتم و پایم را جراحی کردم. در حال حاضر نزدیک به پنجاه روز است که پایم در گچ است. طبق گفته پزشک معالجم آشیل پایم روند رو به بهبودی دارد. به امید خدا قرار است تا دو هفته آینده گچ پایم را باز کنند. سپس به مدت ۳۰ جلسه فیزیوتراپی و حرکات تعادلی را در برنامه دارم.

دارنده دو مدال طلای ارتش های جهان در گفتگو با خبرنگار خانه کشتی افزود:

به امید خدا و پس از مثبت بودن روند بهبودی ام از ابتدای سال آتی تمریناتم را آغاز و تمام تلاشم را می کنم تا برای المپیک به آمادگی مطلوب برسم.

نجاتیان در خصوص پر ترافیک بودن وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد گفت:

در این وزن مدعیان و عنوان داران زیادی وجود دارد. من هم سال گذشته در مسابقات قهرمانی کشور توانستم با شکست محمدحسین محمدیان نفر اول و جز مدعیان این وزن شوم. با توجه مصدومیتم در صورت بهبودی کامل تمام تلاشم را می کنم تا مثل گذشته جز مدعیان باشم و همانند بقیه خودم را برای المپیک آماده کنم.

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی کشتی پهلوانی خاطر نشان کرد:

در مسابقات قهرمانی کشور سال ۹۸ قهرمان وزن ۹۷ کیلوگرم شدم. امسال هم در دور رفت مسابقات لیگ، کشتی های خوبی گرفتم. حداقل انتظارم از کادر محترم تیم ملی دادن سهمیه حضور در انتخابی تیم ملی بود ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد. از این رو برای اثبات مجدد خود تمام تلاشم را می کنم.

نجاتیان در مورد اینکه آیا مسئولین تیم استقلال در این مدت جویای احوالش بودند یا خیر، اظهار داشت:

 بنده در تمرینات تیم استقلال دچار مصدومیت شدم و در اختیار این تیم بودم. باید از شخص آقای مسعود نصیری سرپرست محترم تیم کشتی استقلال و همچنین کادر فنی تیم تشکر کنم که با بنده تماس داشتند و جویای احوالم بودند. در پایان نیز از مسئولین محترم فدارسیون تقاضا دارم با این تیم همکاری کرده تا سال آینده در لیگ تیمداری کنند و حامی مالی کشتی گیران کشور باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *