خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

المپیک توکیو؛ راهیابی محمدعلی گرایی و هادی ساروی به دیدار رده بندی

محمدعلی گرایی- محمدهادی ساروی- المپیک توکیو
نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

11 مرداد 1400


ساعت :

۱۴:۵۲

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم  و محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم به دیدار رده بندی رقابت های کشتی فرنگی المپیک توکیو راه یافتند.


خانه کشتی– در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۳ یوسوانیس پنا فلورس از کوبا را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی در یک کشتی زیبا با نتیجه ۵ بر ۵ از سد بوزو استارسویچ از کرواسی گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. گرایی در این مرحله در یک کشتی نزدیک و با نتیجه ۶ بر ۵ مغلوب تاماس لورینچ قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از مجارستان شد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در دیدار رده بندی به مصاف شوهی یابیکو از ژاپن می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور اول به مصاف آدم بودجملین از الجزایر با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۶ بر صفر کریل میلوف از بلغارستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان با نتیجه ۴ بر ۱ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با برنده کشتی میان آروی ساوولاینن از فنلاند و اوزور ژوژوپبکوف از قرقیزستان کشتی می گیرد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم تاماس لورینچ از مجارستان و آکژول محموداف از قرقیزستان به دیدار فینال راه یافتند.
در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز آرتور الکسانیان از ارمنستان و موسی اولویف از روسیه راهی دیدار فینال شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *