خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

بازدید سرزده وزیر ورزش از اردوی تیم ملی کشتی

دبیر و سجادی
نویسنده:

امیررضا احمدی

تاریخ :

۱۲ فروردین ۱۴۰۲


ساعت :

۱۶:۴۵

منبع:

فدراسیون کشتی

وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی کشتی بازدید کرد.


خانه کشتی– حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در اولین دیدار سال جاری خود از فدراسیون های ورزشی بعد از ظهر امروز به صورت سر زده در کمپ تیم های ملی کشتی  حضور یافت.

سجادی وزیر ورزش و جوانان در جمع اعضای تیم های ملی کشتی حاضر در کمپ تیم های ملی حضور یافت و در جریان روند آماده سازی آن ها برای مسابقات پیش رو از جمله رقابت های قهرمانی آسیا قرار گرفت.

علیرضا دبیر در ابتدای این دیدار گفت:

جا دارد به صورت ویژه از دکتر سجادی تشکر کنم، همیشه گفته ام انصافا از زمانی که مسئولیت وزارت را بر عهده داشته حامی و پشتیبان کشتی بوده و از اینکه یک قهرمان ورزشکار که من نیز همدوره وی در زمان دوران قهرمانی بوده ام، در رأس ورزش کشور قرار دارد، خوشحالم، اما از بدنه و مدیران میانی وزارت ورزش گله مندیم چراکه همراه کشتی نبودند و فقط در این میان برنا فیروزی معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت و میرهادی رومیانی سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان ها همکاری خوبی با ورزش اول کشور داشته اند.

وی گفت:

در این مدت که وزیر ورزش دوران نقاهت خود را طی می کرد، جلسات خود را با وی و در دفتر ایشان برگزار و کارها را پیگیری می کردیم و حضور سرزده وزیر آن هم در اولین دیدار سال ۱۴۰۲ در کمپ تیم های ملی کشتی هم باعث خوشحالی و هم باعث دلگرمی جامعه کشتی است.

سجادی نیز در صحبت های خود گفت:

با اینکه امروز روز تعطیل بوده اما کارها را از صبح در دفتر پیگیری می کردم و تصمیم گرفتم به صورت سرزده به اردوی تیم های ملی کشتی بیایم.

وزیر ورزش تصریح کرد:

کشتی ورزش اول ایران است و وظیفه داریم از آن حمایت ویژه بعمل آوریم.

وی ادامه داد:

دبیر واقعا در کشتی خوب کار کرده و ما از عملکرد او کشتی گیران رضایت داریم و به همه ی مدیرانم گفتم یک جلسه تبادل تجربه با وی داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد:

پیش از این به کشتی کمک کردیم و بعد از این هم کمک خواهیم کرد، چراکه نتایج کشتی برای ما در رقابت های پیش رو اهمیت ویژه ای دارد.

همچنین سجادی قول اهدای پاداش پیش از اعزام تیم های کشتی فرنگی و آزاد به رقابت های قهرمانی آسیا در قزاقستان را به کادر فنی و ملی پوشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 16 =