خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

بازگشت کشتی ‌گیران ۳ وزن به اردوی تیم ملی

اعزام رحمان عموزاد و امیر محمد یزدانی به صربستان
نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

9 آبان 1399


ساعت :

۱۴:۴۱

منبع:

تسنیم

کشتی‌ گیران اوزان ۶۵، ۷۴ و ۷۹ کیلوگرم که مسابقه انتخابی‌ شان برگزار شده، از روز دوشنبه هفته آینده به خانه کشتی شهید هادی باز خواهند گشت.


خانه کشتی با برگزاری مسابقه انتخابی وزن ۷۴ کیلوگرم در صبح روز گذشته (۸ آبان)، تاکنون در سه وزن ۶۵، ۷۴ و ۷۹ کیلوگرم مسابقه انتخابی برگزار شده است که به ترتیب امیر محمد یزدانی، مصطفی حسین‌ خانی و علی سواد کوهی به مقام اول رسیدند و به نظر می‌رسد ملی‌ پوش کشتی آزاد در جهانی صربستان باشند.

مسابقه انتخابی هفت وزن دیگر هم قرار است روز پنجشنبه هفته آینده (۱۵ آبان) به انجام برسد. دومین مرحله از اردوی تیم ملی آزاد برای شرکت در جهانی ۲۰۲۰ صربستان هم که روز چهارشنبه (هفتم آبان) تمام شد، از روز دوشنبه هفته آینده در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز می‌شود که تنها کشتی‌ گیران سه وزن ۶۵، ۷۴ و ۷۹ کیلوگرم که کشتی انتخابی‌ شان برگزار شده است، در این اردو حضور دارند.

باقی نفرات روز چهارشنبه به اردو محلق می‌شوند تا بعد از انجام تست PRC بتوانند روز پنجشنبه در مسابقه انتخابی که در سالن آزادی برگزار می‌شود، شرکت و سپس در اردو حضور پیدا کنند. مسابقات جهانی ۲۰۲۰ طی روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذر ماه در صربستان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *