خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

بازگشت گلیج به اردوی تیم ملی؛ گره ۹۷ کیلوگرم کورتر شد!

مجتبی گلیج
نویسنده:

امیررضا احمدی

تاریخ :

12 بهمن 1402


ساعت :

۱۲:۱۹

منبع:

تسنیم

رییس هیئت کشتی استان مازندران از بازگشت مجتبی گلیج به اردوی تیم ملی کشتی آزاد خبر داد.


خانه کشتی– مجتبی گلیج یکی از کشتی‌گیرانی بود که به دلیل عدم کسب مدال و سهمیه المپیک در مسابقات جهانی بلگراد و همچنین نایب‌قهرمانی در بازی‌های آسیایی هانگژو، باید کار خود را در چرخه انتخابی تیم ملی در سال المپیک از مسابقات قهرمانی کشور آغاز می‌کرد.

او به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه مچ پا قصد شرکت در این رقابت‌ها را نداشت اما باتوجه به اولتیماتوم فدراسیون کشتی مبنی بر حذف غایبان از چرخه المپیک، او در ساری روی تشک رفت که به دلیل مصدومیت در همان مبارزه اول تن به شکست داد.

وقتی بعداز مسابقات کشوری نام اردونشینان اعلام شد نامی از مجتبی گلیج در بین دعوتی‌ها نبود و او به اردوهای بعدی نیز دعوت نشد.

با وجود این، هیئت کشتی مازندران که پیش از این موضوع عدم دعوت از علی سوادکوهی و محمدحسین محمدیان نفرات دوم اوزان ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم مسابقات قهرمانی کشور به اردو را از طریق فدراسیون پیگیری کرده بود، درخصوص مجتبی گلیج نیز اعلام کرد که او در پایان دوره نقاهت آسیب‌دیدگی‌اش به اردو دعوت خواهد شد.

دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد از امروز (پنجشنبه) در کمپ تیم‌های ملی آغاز خواهد شد که باز هم نام گلیج در بین دعوتی‌ها نبود، درحالی که دوره درمانی و نقاهت او به پایان رسیده است.

امید شایگان در این‌ رابطه گفت:

موضوع گلیج متفاوت از باقی نفرات دعوت شده بود، چون بعد از بهبود باید به اردو می‌آمد. فدراسیون به ما اعلام کرد که او می‌تواند در این اردو حضور داشته باشد و ما هم به هیئت کشتی تنکابن نامه زدیم که گلیج خودش را به تهران برساند. این کشتی‌گیر حتما در اردوی پیش رو حضور خواهد داشت.

برچسب‌ها:
یک دیدگاه برای “بازگشت گلیج به اردوی تیم ملی؛ گره ۹۷ کیلوگرم کورتر شد!
  1. reza گفت:

    در اردو باشه که خوبه. اما اگه شانس دوباره برای قرار گرفتن در چرخه بهش بدن که کلا چرخه زیر سوال میره. تصمیمات اشتباهی دارن میگیرن. کامران رو هم با این تصمیمات و به زور فرستادنش به وزن بالاتر نابود کردن. الان که حسن مصدومه، کامران شانس شکست دادن حسن و شکست دادن تیلور رو داره. حسن که ببر تیلور نیست، حداقل کامران میتونه شانسش رو امتحان کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *