خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

جام دانکلوف و نیکولای پتروف؛ ارسلان و زرین پیکر صاحب مدال طلا شدند

جام دانکلوف و نیکولای پتروف- علی ارسلان- حمیدرضا زرین پیکر
نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

20 فروردین 1400


ساعت :

۲۲:۴۶

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف روزهای ۱۹ تا ۲۲ فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان برگزار می شود.


خانه کشتی– نتایج پایانی سه نماینده کشورمان در کشتی فرنگی و آزاد مشخص شد که در کشتی فرنگی علی ارسلان در وزن ۷۲ کیلوگرم به مدال طلا رسید و در کشتی آزاد نیز حمیدرضا زرین پیکر در وزن ۷۹ کیلوگرم به مدال طلا دست یافت. همچنین امروز مهدی فلاح در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و جمال عبادی در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

در وزن ۶۳ آرمین محب ثابت در دور نخست مقابل نیکولای ویچف از بلغارستان با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل عبدالصامت باشار از ترکیه با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل ماکسیموویچ از صربستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. و با توجه به حاضر نشدن میلیان شوآب از آلمان در دیدار فینال، ارسلان صاحب مدال طلا شد.

کشتی آزاد:

در وزن ۷۹ کیلوگرم حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل عبدالکادیر آبدیگابار از قزاقستان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله بولات ساکایف از قزاقستان را با نتیجه ۶ بر یک از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مقابل حریفی از کشور ترکیه با نتیجه ۹ بر صفر پیروز و به مدا طلا دست یافت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *