خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

جام دانکلوف و نیکولای پتروف؛ راهیابی علی ارسلان و زرین پیکر به نیمه نهایی

جام دانکلوف و نیکولای پتروف- علی ارسلان- زرین پیکر
نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

19 فروردین 1400


ساعت :

۱۵:۵۳

منبع:

فدراسیون کشتی

خانه کشتی– رقابتهای بین المللی جام دانکلوف و نیکولای پتروف در شهر پلودیو بلغارستان در حال برگزاریست. نتایج نمایندگان کشورمان در صبح روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:
در وزن ۶۳ آرمین محب ثابت در دور نخست مقابل ویچف از بلغارستان با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب شد و باید منتظر حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.
در وزن ۷۲ کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل باشار از ترکیه با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان ماکسیموویچ از صربستان و نوربوسینوف از قزاقستان مصاف خواهد رفت.
کشتی آزاد:
در وزن ۷۹ کیلوگرم حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آبدیگابار از قزاقستان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با ساکایف از قزاقستان مبارزه خواهد کرد.

همچنین قرعه کشی ۲ نماینده دیگر کشورمان برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:
در وزن ۸۷ کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست استراحت می کند و در دور بعد به مصاف آوندانو از ونزوئلا می رود. در این وزن ۱۴ کشتی گیر حضور دارند.

کشتی آزاد:
در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۵ نفر شرکت کرده اند، جمال عبادی در دور اول به مصاف موسابکوف از قزاقستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان گامکرلیدزه از گرجستان و زاکاریف از اوکراین مصاف می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *