خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

جام علی اف روسیه؛ گلیج به مدال برنز دست یافت

نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

5 تیر 1400


ساعت :

۲۲:۰۹

منبع:

فدراسیون کشتی

مجتبی گلیج به مدال برنز وزن ۹۷ کیلوگرم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام علی علی اف روسیه رسید.


خانه کشتی– مسابقات پنج وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام علی علی اف روسیه امشب در شهر کاسپیسک جمهوری داغستان روسیه به پایان رسید و مجتبی گلیج نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان صاحب مدال برنز شد.

نتایج نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل اسلام بازرگانوف از آذربایجان با نتیجه ۱۳ بر ۴ مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در مرحله نیمه نهایی، سرلک از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمدصادق فیروز پور در دور مقابل زلیم خان تازبایف از روسیه با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد ماگومد کازی مامگمدوف از روسیه را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد. فیروز پور در دور سوم مقابل دارسام جعفراف از روسیه با نتیجه ۹ بر ۲ مغلوب شد. با توجه شکست این کشتی گیر روس در مرحله نیمه نهایی، فیروزپور از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۸۶ کیلوگرم هادی وفایی پور در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۴ گادجی نبی اف از روسیه را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل فیلیپ پوگوت از مجارستان به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب احمد دوداروف از آلمان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، وفایی پور از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر ماحامد زاکاریف از اوکراین را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل عبدالرشید سعداله یف قهرمان المپیک و جهان از روسیه با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، گلیج به گروه بازنده ها رفت وی با توجه به حاضر نشدن کشتی گیران روس در دیدارهای شانس مجدد، راهی دیدار رده بندی شد. گلیج با توجه به حاضر نشدن ولادمیربایتسایف از روسیه در دیدار رده بندی، به مدال برنز رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *