خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

جلسه سرنوشت ساز اتحادیه جهانی در روز انتخابی تیم های ملی کشتی

نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

9 آبان 1399


ساعت :

۱۳:۴۰

منبع:

باشگاه خبرنگاران جوان

کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی روز ۱۵ آبان ماه تصمیم نهایی خود را برای برگزاری رقابت های جهانی ۲۰۲۰ اعلام خواهد کرد.


 خانه کشتی– بر اساس اعلام اتحادیه جهانی قرار شد رقابت های قهرمانی بزرگسالان سال ۲۰۲۰ جهان روزهای ۲۲ لغایت ۳۰ آذر ماه به میزبانی کشور صربستان برگزار شود، البته به شرطی که وضعیت شیوع ویروس کرونا طوری باشد که سلامت ورزشکاران را تحت تاثیر قرار ندهد.

بنابراین گزارش پس از گذشت مدتی از اعلام خبر برگزاری رقابت های جهانی برخی کشورها از جمله آمریکا به دلیل فراگیری ویروس کرونا از حضور در رقابت های جهانی امسال انصراف دادند تا انجام این مسابقات در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

بر همین اساس قرار است کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی روز ۱۵ آبان ماه تصمیم نهایی خود را در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری رقابت های جهانی امسال اعلام کند. اما موضوعی که باید به آن توجه ویژه داشت اینکه دقیقاً در همین روز با تصمیم کادر فنی تیم های ملی و فدراسیون کشتی شاهد برگزاری رقابت های انتخابی تیم های ملی در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران خواهیم بود که به اعتقاد برخی از کارشناسان ورزش ملی شاید بهتر بود حالا که فدراسیون و سرمربیان تیم ملی در تصمیمی درست رای به برگزاری انتخابی تیم ملی گرفتند، این پیکارها با چند روز تاخیر انجام‌ می شد که اگر مسابقات جهانی لغو شد ضرری در ابعاد مختلف متوجه گوش شکسته ها نشود.

علی ایحال از آنجا که رقابت های جهانی صربستان در تقویم اتحادیه جهانی ثبت شده کادر فنی تیم های ملی با برنامه ریزی تدوین شده تلاش می کنند بهترین تیم را روانه این مسابقات کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *