خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

حضور کامران قاسم پور در انتخابی وزن ۹۲ کیلوگرم

کامران قاسم پور ، محمد جواد ابراهیمی
نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

12 آبان 1399


ساعت :

۱۳:۵۲

منبع:

فدراسیون کشتی

به دلیل مصدومیت محمد جواد ابراهیمی مسابقات انتخابی وزن ۹۲ کیلوگرم به صورت دو حذفی و با حضور دو کشتی گیر جدید برگزار می شود.


خانه کشتی– با توجه به مصدومیت محمدجواد ابراهیمی آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم از ناحیه زانو و لزوم عمل جراحی بر روی پای وی، این کشتی گیر حضور در رقابت های انتخابی این وزن را از دست داد.

بر این اساس کادر فنی تصمیمات جدیدی را برای این وزن به شرح زیر اتخاذ کرد:

۱- با توجه به درخواست آقای کامران قاسم پور کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم و نامه هیأت کشتی استان مازندران و موافقت کادر فنی این کشتی گیر مجوز حضور در انتخابی وزن ۹۲ کیلوگرم را دارد.

۲- با توجه به درخواست آقای علیرضا کریمی و نامه هیأت کشتی استان البرز کادر فنی موافقت خود را به شرط ارائه دادن گواهی رسمی پزشک معالج مبنی بر سلامت کامل این کشتی گیر برای حضور در مسابقات اعلام می کند.

۳- با توجه به حضور حسین شهبازی، محمدحسین میرباغبان، حسین جلالی نژاد و ارشک محبی در این وزن و اضافه شدن کامران قاسم پور و علیرضا کریمی، رقابت های وزن ۹۲ کیلوگرم به صورت دوره ای و دوحذفی برگزار خواهد شد.

مسابقات انتخابی درون اردویی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی صربستان، روز پنج شنبه هفته جاری در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

رقابت های قهرمانی کشتی جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *