خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

حضور کمیل قاسمی در جلسه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی

کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی-کمیل قاسمی-خانه کشتی
نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

2 آذر 1399


ساعت :

۱۲:۱۵

منبع:

تسنیم

جلسه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی با حضور کمیل قاسمی برگزار شد.


خانه کشتی– در جلسه کمیسیون ورزشکاران اتحادیه جهانی کشتی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اعضای حاضر در نشست گزارشی از وضعیت کرونا و وضعیت ورزشکاران رشته کشتی در کشور خود را ارائه دادند که حاکی از درگیری شدید این کشورها با ویروس کرونا بود.

کمیل قاسمی در مورد برگزاری این نشست گفت:

در این جلسه همه اعضا به جز جردن باروز حضور داشتند و اعلام شد که به جای مسابقات جهانی، رقابت‌های جام جهانی طی چند روز (دو روز کشتی آزاد، دو روز کشتی فرنگی، دو روز کشتی زنان) در بلگراد صربستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:

در این مسابقات به نفرات برتر هر وزن ده هزار فرانک سوئیس اهداء می شود و هنوز تصمیم گیری نشده است که به نفرات سوم مشترک جایزه پرداخت می‌شود و یا فقط به یک نفر جایزه اهداء خواهد شد.

قاسمی افزود:

تمامی ورزشکاران کشورهای حاضر در جام جهانی باید با تست کرونا از کشورشان ۷۲ ساعت قبل به شهر محل برگزاری مسابقات وارد شوند و پیش از رقابت‌ها نیز از نفرات تب سنجی صورت می گیرد و نفرات مشکوک حق شرکت در مسابقات را ندارند.

کمیل قاسمی (ایران)، جردن باروز (آمریکا)، اودونایو آدکورویه (نیجریه)، آرسن جلفالکیان (ارمنستان)، صوفیا ماتسون (سوئد)، ملونین نومونوی (فرانسه) و سان یان یان (چین) اعضای کمیسیون اتحادیه جهانی کشتی را تشکیل می‌دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *