خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

دیوید تیلور: خوشحالم که مقابل قوی ترین مردی که تابحال دیده ام پیروز شدم

تیلور-یزدانی
نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

14 مرداد 1400


ساعت :

۲۱:۳۳

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

دیوید تیلور: یزدانی قویترین مردی است که تابحال دیده ام


خانه کشتی- قهرمان کشتی آزاد المپیک توکیو بعد از پیروزی در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم و کسب مدال طلا گفت: خوشحالم که در این مسابقه پیروز شدم چون مقابل قویترین مردی که تا به حال دیده ام، مبارزه کردم .

تیلور ادامه داد: من حریف قدری در فینال المپیک داشتم بنابراین ۴۰ ثانیه آخر به این نتیجه رسیدم که باید خودم را جمع و جور کنم و به آن چیزی که تمام عمر می خواستم برسم. ۶ دقیقه کشتی سختی داشتم اما در ثانیه های آخر تصمیم گرفتم که تمام توانم را بگذارم و شانسم را امتحان کنم.

تیلور در مورد حسن یزدانی گفت:  ورزشکار خوبی است و شخصیت خوبی نیز دارد و خیلی به من انگیزه داده است و به نوعی مشوق من بوده است که به اینجا برسم. او باعث شد که به خودم بیایم که رقیب قدری دارم که باید در المپیک با او رقابت کنم.

او ادامه داد: تمام دنیا این مسابقات را تماشا می‌کند و خود این مسئله فشار مضاعفی را به ما وارد می‌کند. ما دو سال تلاش کردیم که در این رقابت ها باشیم و باید هر چه در توان داریم را بگذاریم تا برنده باشیم. خیلی ها در کشورم فکر می‌کردند که من نمی‌توانم به مدال طلا برسم من هم می دانستم که رقابت راحتی نخواهم داشت اما به این نتیجه رسیدم که باید نتیجه سالها تلاشم را بگیرم و در نهایت هم موفق شدم به مدال طلا برسم. 

او در واکنش به ناراحتی حسن یزدانی بیان کرد: من هم اگر جای او بودم قطعاً ناراحت بودم. این شاید از نظر کسانی که در بیرون هستند یک بازی باشد. اما از نظر ما دو نفر یک بازی ساده نیست بلکه از لحاظ روحی و جسمی تمام تلاشمان را می‌کنیم و تحت فشار هستیم تا به نتیجه دلخواهمان برسیم. شاید خیلی ها ندانند چقدر تحت فشاریم. مطمئنم خیلی زود خودش را جمع و جور می‌کند و امیدوارم که در یک مسابقه دیگر او را ببینم و با او کشتی بگیرم و همین مسئله به من انگیزه دوباره ای می دهد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *