خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

سایه موج سوم کرونا بر لیگ کشتی

نویسنده:

کشتی آنلاین

تاریخ :

29 شهریور 1399


ساعت :

۲۳:۵۹

منبع:

ایسنا

با توجه به آغاز موج سوم ویروس کرونا در کشور و نگرانی های گسترده درباره افزایش شدید میزان مبتلایان، باید دید آیا ستاد مقابله با کرونا کماکان با برگزاری لیگ کشتی و سایر مسابقات موافق است یا خیر؟


خانه کشتی– با توجه به آغاز موج سوم ویروس کرونا در کشور و نگرانی های گسترده درباره افزایش شدید میزان مبتلایان، باید دید آیا ستاد مقابله با کرونا کماکان با برگزاری لیگ کشتی و سایر مسابقات موافق است یا خیر؟

پس از پیگیری های مستمر علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و دیدار وی با وزیر بهداشت، سرانجام مجوز برگزاری لیگ در تاریخ ۱۷ شهریور صادر شد.

اما چند روز پس از صدور این مجوز، مسئولان وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا از آغاز موج سوم کرونا در کشور خبر دادند و بر لزوم افزایش قوانین سخت‌گیرانه در سراسر کشور برای مقابله با این ویروس و کاهش تلفات تاکید کردند.

طبق اظهارات رسمی از سوی مسئولان وزارت بهداشت، در صورت ادامه روند فعلی و بی تفاوتی برخی از مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی، در ماه آبان آمار تلفات روزانه به ۶۰۰ نفر نیز می رسد.

با توجه به نگرانی های گسترده درباره موج سوم ویروس کرونا در کشور که با فصل پاییز و شیوع ویروس آنفلونزا همراه شده است، باید دید آیا ستاد ملی مقابله با کرونا کماکان با برگزاری لیگ کشتی و سایر رشته های ورزشی موافق است یا حکم به لغو این رقابت ها می دهد.

قرار است از اواسط مهر لیگ کشتی در هر دو رشته آزاد و فرنگی آغاز شود و پروتکل های بهداشتی آن نیز اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *