خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

شرایط برگزاری و کشتی گیران حاضر در انتخابی تیم ملی امیدها مشخص شدند

دیدار محمد صادق فیروزپور و نماینده آذربایجان در جام بین المللی اوکراین- خانه کشتی
نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

18 شهریور 1400


ساعت :

۱۶:۱۲

منبع:

فدراسیون کشتی

شرایط برگزاری و کشتی گیران حاضر در مسابقات انتخابی تیم ملی زیر ۲۳ سال کشتی آزاد اعلام شد.


خانه کشتی– رقابت های کشتی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان طی روزهای ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه به میزبانی کشور صربستان و در شهر بلگراد برگزار می شود.

شرایط برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در رده ی امید برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علی قلی زادگان، مهدی ویسی، احمد محمدنژاد جواد و امیرحسین شامی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد رده امید درمی آید.

۶۱ کیلوگرم: برنده مسابقه مابین مجید داستان، داریوش ولی زاده، اسماعیل کریمی و محمدامین خسروی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۶۵ کیلوگرم: برنده مسابقه مابین کیان محمودجانلو، پیمان نعمتی، محمد حیدری و محمد قاسمعلی که به صورت تک حذفی برگزار می شود.، در تاریخ ۱۶ مهرماه با حسن عبادی مسابقه می دهد و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۷۰ کیلوگرم: برنده مسابقه ما بین امیرحسین مقصودی، علی اکبر فضلی، محمد بخشی و حسین محمدآقایی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۷۴ کیلوگرم: برنده مسابقه مابین سبحان یاری، امیرحسین متقی و محسن کوچ نژاد که به صورت دوره ای برگزار می شود، در تاریخ ۱۶ مهرماه با محمدصادق فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۷۹ کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علی سوادکوهی، علیرضا کریمی، محمد شهبازنژاد و علی شکوری که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۸۶ کیلگرم: برنده مسابقه مابین حسین نوری، سجاد غلامی، امیرحسین کاووسی و علی منصوری که به صورت تک حذفی برگزار می شود به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۹۲ کیلوگرم: برنده مسابقه مابین مهدی حاجیلوئیان، مبین عظیمی و حسین جلالی نژاد که به صورت دوره ای برگزار می شود، در تاریخ ۱۶ مهرماه با امیرحسین فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۹۷ کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علیرضا عبداللهی، امیرعلی آذرپیرا، سجاد عزیزی و علیرضا رکابی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

۱۲۵ کیلوگرم: برنده مسابقه بین علیرضا اکبرپور، مهدی هاشمی، سالار حبیبی و مصطفی طغانی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، در تاریخ ۱۶ مهرماه با عباس فروتن مسابقه داده و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

شرایط برگزاری مسابقه:
۱- کلیه مسابقات در تاریخ ۲ مهرماه و بدون ارفاق وزن برگزار می شود.
۲- مراسم وزن کشی ساعت ۸ تا ۸:۳۰ و برگزاری مسابقات ساعت ۱۱ همان روز می باشد.

لازم به ذکر است، رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، عرفان الهی، محمد نخودی و امیرحسین زارع به لحاظ شرایط سنی می توانند در مسابقات جهانی امید شرکت کنند اما به دلیل توجه به نفرات بعدی و انتخاب ایشان در تیم بزرگسالان، از انتخاب این کشتی گیران صرف نظر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *