خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

علیرضا کریمی: نه ماه از زمان جراحی پایم گذشته و شرایطم مطلوب است؛ انتخابی باید برگزار شود

مصدومیت علیرضا کریمی- تونمنت ماتئو پلیکونه ایتالیا- اردوی تیم ملی کشتی آزاد
نویسنده:

حامد نوشادی

تاریخ :

19 بهمن 1399


ساعت :

۱۳:۰۱

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

علیرضا کریمی در مورد شرایط مصدومیتش و انگیزه‌هایش برای حضور در المپیک گفت.


خانه کشتیعلیرضا کریمی درباره آخرین وضعیتش پس از گذراندن دوران مصدومیت اظهار کرد:

نه ماه از زمان عمل جراحی پایم گذشته و در حال حاضر شرایطم مطلوب است. در سه اردوی گذشته تیم ملی حضور داشتم و در حال حاضر در اردوی چهارم نیز حضور پیدا کردم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و رفته رفته شرایطم بهتر می شود. 

دارنده ۴ مدال طلای آسیا درباره اعزام خود به تورنمنت ایتالیا گفت:

قرار است یک ماه دیگر به مسابقات ایتالیا اعزام شوم. خدا را شکر دوران مصدومیتم را پشت سر گذاشتم و تمرینات پر فشاری را انجام دادم و انشالله بتوانم از این مسابقات سربلند خارج شوم. 

کریمی درباره رقبای سرسخت خود برای حضور در المپیک گفت:

در سال منتهی‌ به المپیک قرار داریم و همه کشتی گیران سخت در تلاش هستند و هدفشان این است که در المپیک عضو تیم ملی باشند. به همین خاطر همین کار سخت تر از هر زمان دیگری خواهد بود. در حال حاضر من هم تمرینات پرفشار خودم را پیگیری می کنم که تا زمان انتخابی تیم ملی به سطح ایده آل خودم برسم. انشالله بتوانم کشتی های خوبی بگیرم. در نهایت امیدوارم کشتی گیری که لیاقت و شرایط لازم را داشته باشد، فرد منتخب کادر فنی باشد. 

نایب قهرمان جهان درباره برگزاری انتخابی تیم ملی اظهار داشت:

قطعا موافق برگزاری انتخابی هستم، چرا که عیار کشتی گیر بهتر مشخص خواهد شد. البته در کنار انتخابی می توان کشتی گیرانی که رقابت نزدیکی با هم دارنذ را در تورنمنت های بین المللی محک زد. اما معتقدم ملاک اصلی باید انتخابی تیم ملی باشد 

دارنده مدال برنز جهان درباره انصراف چندباره اش در مقابل کشتی گیران رژیم صهیونیستی در مسابقات مختلف در سال های گذشته تصریح کرد:

بنده دو بار در مقابل کشتی گیران اسرائیلی انصراف دادم. یک بار در مسابقات جوانان جهان سال ۲۰۱۳ در مرحله نیمه نهایی و بار دیگر سال ۲۰۱۷ در مسابقات امیدهای جهان که دلیل این کار پایبند بودن به عقاید و قوانین کشورم و به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی بوده است. 

کریمی درخصوص بی توجهی مسئولان نسبت به ملی پوشان ابراز گلایه کرد و گفت:

مسئولان به هیچ وجه به کشتی گیران و ملی پوشان توجهی نمی کنند. در این باره حرف ها و درد دل ها زیاد است. همین را بگویم که آقایان که وعده و وعید می دهند فقط موقع گرفتن عکس یادگاری سر و کله شان پیدا می شود و در عمل به هیچ یک از قول هایشان عمل نکردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:

از همه کسانی که در مدت زمان مصدومیتم جویای حال و پیگیر روند درمانم بودند، تشکر می کنم. به شدت از مردم و هواداران ممنونم که همیشه نسبت به بنده لطف دارند. امیدوارم بتوانم در مسابقات آتی بهترین نتایج را کسب و دلشان را شاد کنم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *