خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

محسن کاوه: لیگ مجرایی برای ورود به تیم ملی است؛ مدعیان با قدرت در لیگ حاضر شوند

محسن کاوه
نویسنده:

کشتی آنلاین

تاریخ :

31 شهریور 1399


ساعت :

۱۸:۱۴

منبع:

فدراسیون کشتی

مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: امسال لیگ می‌تواند به نوعی انتخابی تیم ملی باشد چون بهترین ملاک برای کادرفنی بعد از چند ماه تعطیلی مسابقات دیدن وضعیت کشتی‌گیران در مسابقات لیگ است.


خانه کشتی– محسن کاوه در گفت‌وگو با روابط عمومی سازمان لیگ کشتی در رابطه با آغاز بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد از ۱۰ مهرماه اظهار داشت:

برای راه اندازی لیگ زحمات زیادی کشیده شد تا بالاخره چرخ کشتی بعد از چند ماه تعطیلی به حرکت دربیاید. با توجه به اینکه خیلی از مربیان و کشتی‌گیران هزینه‌های زندگی خود را از همین لیگ تامین می‌کنند، فدراسیون و سازمان لیگ تلاش زیادی برای برگزاری لیگ انجام دادند. قطعا کشتی گیران و همه باشگاهها هم تلاش می کنند موارد بهداشتی را به بهترین شکل رعایت کنند.

وی با اشاره به لزوم حضور ملی‌پوشان در لیگ ‌‌برتر کشتی عنوان کرد:

من از همین جا به کشتی‌گیران اعلام می‌کنم اگر مسابقات جهانی در آذرماه برگزار شود، نمی‌توانیم انتخابی تیم ملی به شکل گسترده و باز برگزار کنیم. به همین خاطر لیگ می‌توانند فرصتی باشد تا کشتی‌گیران بتوانند خودشان را نشان دهند.

مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد ادامه داد:

مربیان تیم ملی هم در مسابقات لیگ حضور دارند و قطعا کشتی‌گیران آماده و شایسته را رصد می‌کنند. به هر حال محدودیت زمان فرصت برای برگزاری انتخابی را گرفته و اگر قرار به برگزاری مسابقات جهانی باشد، باید کشتی گیران منتخب کادرفنی وارد اردو شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *