خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

مراسم بدرقه تیم های ملی کشتی به المپیک برگزار شد

نویسنده:

الهام کمانگری

تاریخ :

1 مرداد 1400


ساعت :

۱۵:۳۷

منبع:

فدراسیون کشتی

مراسم بدرقه ملی پوشان اعزامی به المپیک توکیو امروز جمعه در محل خانه ی کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار شد.


خانه کشتی- با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامت کشتی گیران و کادر فنی اعزامی به المپیک، این مراسم بدون مهمان برگزار شد و پدر شهید مصطفی صدرزاده بعنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت.

پدر شهید صدرزاده در جمع کشتی گیران گفت: ما خانواده شهدا برای همه شما دعا می کنیم چرا که باعث افتخار کشور هستید.

وی در ادامه خاطراتی را از کشتی گیر شهید صدرزاده برای جمع حاضر تعریف کرد.

دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نیز در این مراسم گفت: در زمانی که در فدراسیون ووشو بودم سعی کردم جو مثبت و آرامش ویژه ای را به وجود آورم و در حال حاضر در کشتی نیز همان جو و آرامش را می بینم.

وی ادامه داد: کشتی توانست کرونا را که یک تهدید بود به فرصت تبدیل کرده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تمامی مسابقات و اردوهای خود را برگزار کند و امیدوارم که نتیجه زحمات خود را در المپیک ببینید.

علی نژاد تصریح کرد: جوی که در کشتی وجود دارد و همدلی که بین شما وجود دارد بی نظیر است و قطعا این جو باعث پیشرفت کار می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با توکل بر خدا و دعای خیر مردم بتوانید نتایج زحمات خود را در المپیک ببنید و برای کشور عزیزمان افتخارآفرین باشید.

در ادامه این مراسم کلیپی از تیم اعزامی به المپیک توکیو پخش شد و پدر شهید صدرزاده هدایایی را به رسم یادبود به نفرات اعزامی اهداء کرد و کشتی گیران با حضور بر مزار شهید گمنام با اهدای شاخه گل به مقام شامخ شهداء ادای احترام کردند.

لازم به ذکر است فدراسیون کشتی به منظور ایجاد انگیزه در بین نفرات اعزامی، مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان پاداش به کشتی گیران و کادر فنی در این مراسم، اهداء کرد.

تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد به ترتیب روز ۴ مرداد و ۸ مردادماه راهی شهر توکیو ژاپن محل برگزاری بازی های المپیک می شوند.
مسابقات کشتی بازی های المپیک روزهای ۱۰ تا ۱۶ مردادماه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *