خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

مهدی بالی: تمام تلاشم را می کنم تا نظر کادر فنی را جلب کنم

نویسنده:

مصطفی ذبیح زاده

تاریخ :

16 آذر 1399


ساعت :

۱۰:۵۱

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

مهدی بالی که با غلبه بر هادی ساروی در لیگ برتر کشتی فرنگی یکی از شگفتی های این رقابت ها را رقم زد، به گفتگو با وبسایت خانه کشتی پرداخت. 


خانه کشتی– مهدی بالی، فرنگی کار تیم دانشگاه آزاد درباره سطح برگزاری مسابقات لیگ با وجود شرایط حاد کرونایی، گفت:

لیگ امسال هم از لحاظ فنی و هم از حیث نحوه برگزاری در سطح بالایی برگزار شد و خوشبختانه هر سال اسپانسرهای قوی تر وارد کشتی می شوند. لیگ کشتی روند رو به رشدی دارد و مطمئنا در سال های آینده بهتر هم خواهد شد. 

وی دراین باره ادامه داد:

برگزاری لیگ برتر نه تنها از جنبه مالی کمک کننده کشتی گیران است، بلکه این فرصت را به وجود می آورد که کشتی گیران دیگر با ملی پوشان رودررو شوند و خود را به کادر فنی تیم ملی ثابت کنند. در مسابقات لیگ امسال هم شاهد بودیم که چهره های جدید به کشتی کشور معرفی شدند و می توانند پشتوانه های خوبی برای تیم ملی باشند. 

این فرنگی کار نوشهری درباره میزان آمادگی اش در این رقابت ها، گفت:

با وجود شرایط حاد کرونا کل سالن های نوشهر تعطیل بودند و مجبور بودیم تمریناتمان را در فضای باز دنبال کنیم. به همین خاطر تمریناتمان روی تشک خیلی کم بود. 

بالی درباره کشتی هایش در مسابقات انتخابی و لیگ برتر مقابل محمدهادی ساروی اظهار کرد:

در انتخابی تیم ملی در دور اول باید با پهلوان مهدی علیاری کشتی می گرفتم که خداراشکر توانستم از میدان اول پیروز خارج شوم. در کشتی فینال هم تمام تلاشم را به کار گرفتم، اما نتیجه ای که مد نظرم بود، حاصل نشد. در لیگ هم فشار زیادی روی ما بود، چون برد یا باختمان باعث حذف یا صعود تیممان می شد که خداراشکر توانستم پیروز میدان باشم و شکست در انتخابی را جبران کنم و تیممان هم به مرحله بعد صعود کند. 

وی در پایان درخصوص برنامه هایش برای حضور در المپیک گفت:

در سالی که گذشت، اکثر مسابقات به دلیل شرایط خاص کرونا لغو شد و فعلا منتظریم تا مسابقات از سر گرفته شود. هر ورزشکاری آرزو دارد در مسابقات جهانی و المپیک حاضر شود. من هم توانم را به کار خواهم گرفت تا بتوانم نظر کادر فنی را جلب کنم و نماینده ایران در تیم ملی در وزن ۹۷ کیلوگرم باشم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *