خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

ابراهیم مهربان: از جهانی ۲۰۲۰ نباید انتظار زیادی داشت؛ یزدانی محدودیتی ندارد

نویسنده:

کشتی آنلاین

تاریخ :

30 شهریور 1399


ساعت :

۰:۰۹

منبع:

تسنیم

مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: انتظاری که قبلا از کشتی در مسابقات جهانی داشتیم را نمی‌توانیم از جهانی پیش رو داشته باشیم.


خانه کشتی – ابراهیم مهربان درباره احتمال برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ بزرگسالان اظهار داشت:

در ارتباط با بحثی که درخصوص برگزاری مسابقات جهانی وجود دارد، هنوز اتحادیه جهانی اطلاع رسانی قطعی و رسمی نداشته اما در روزهای گذشته شاهد مصاحبه مامیاشویلی نایب رئیس اتحادیه جهانی با خبرگزاری تاس بودیم که من دیدم در رسانه‌های داخلی هم بازتاب داشت و او هم گفته بود احتمال برگزاری رقابت‌های بزرگسالان وجود دارد.

وی ادامه داد:

طبیعتا شرایط خاصی در ایران و جهان وجود دارد و ما هم تا امروز نتوانستیم اردویی داشته باشیم و کشتی‌گیران به صورت مستقیم زیر نظرمان تمرین کنند، طبیعتا اگر در این شرایط مسابقات برگزار شود، انتظاری که قبلا از کشتی در مسابقات جهانی داشتیم را نمی‌توانیم از این جهانی داشته باشیم و کشتی ایران مسابقات متفاوتی را با جهانی‌های پیش از این تجربه خواهد کرد.

مهربان تاکید کرد:

در این مدت حتی سالن‌های بدنسازی هم در خیلی از نقاط تعطیل بودند و تمرین کشتی هم نمی‌شد به راحتی انجام داد. حضور در جهانی احتمالی نیاز به آنالیز زیادی دارد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص وضعیت حسن یزدانی و علیرضا کریمی که پای خود را زیر نظر دکتر کیهانی جراحی کرده بودند، گفت:

خدا را شکر که حسن یزدانی تمرین می‌کند و محدودیتی در خصوص تمریناتش ندارد، اما کریمی با توجه به اینکه عمل جراحی سنگینی را پشت سر گذاشته، هنوز اجازه تمرین کشتی را پیدا نکرده و تمرین بدنسازی را پشت سر می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *