خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

پرویز هادی: انتخابی بهترین راه برای انتخاب ملی‌ پوشان کشتی است

نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

13 آبان 1399


ساعت :

۱۲:۲۹

منبع:

تسنیم

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان گفت: در تمام سال‌ های گذشته به مسابقات انتخابی احترام گذاشتم و هر موقع به من تکلیف شده است مانند یک سرباز اطاعت کردم.


خانه کشتی– پرویز هادی در مورد اردوی اول تیم ملی که پشت سر گذاشته شد، اظهار داشت:

۱۵ روز از خانه کشتی بیرون نیامدیم. خدا را شکر اردوی خوبی بود و همه منتظر همین بودیم. بعد از اینکه مسابقات به تعویق افتاد، من مدتی در تبریز استراحت کردم، اما بعد به تهران آمدم و بدون وقفه زیر نظر اسماعیل پلویی تمرین کردم. رفته رفته بدنم بهتر شد. نمی‌شود گفت کاملاً آماده‌ام، چون پیک نهایی آمادگی‌ام برای مسابقه اصلی بود.

وی با اشاره به تغییراتی که در خانه کشتی ایجاد شده است، ادامه داد:

دو هفته اردوی خیلی خوبی در خانه کشتی شهید هادی داشتیم. ضمن تشکر از کادر فنی تیم ملی از مسئولان فدراسیون هم ممنونم که خانه کشتی را مرمت کردند. واقعاً این تعمیرات و تغییرات نیاز بود. آن اتاق‌ ها و محوطه در شأن کشتی‌ گیران نبود.

هادی در مورد کشتی انتخابی وزن ۱۲۵ کیلوگرم که روز پنجشنبه هفته جاری برگزار می‌ شود، خاطرنشان کرد:

اردوی اول که تمام شد دوباره تمریناتم را زیر نظر آقای پلویی ادامه دادم. روز پنجشنبه هم هر چه خدا بخواهد، اتفاق خواهد افتاد. من از اولین روزی که به اردوی تیم ملی آمدم در تمام این سال‌ ها به انتخابی احترام گذاشتم و هر موقع به من تکلیف شده است، مثل یک سرباز اطاعت کردم. من در سالیان گذشته همیشه در انتخابی شرکت کردم و حتی یک بار هم بدون مسابقه، اعزام نشدم. معتقدم انتخابی بهترین راه برای انتخاب ملی‌ پوشان است. بالاخره کشتی ورزش رو در رویی هست و به این شکل مشخص می‌شود چه کسی بهتر است.

نفر سوم سنگین وزن کشتی آزاد جهان در سال ۲۰۱۸ گفت:

از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم که با این شرایط کرونا و محدودیت‌هایی که هست، انتخابی را می‌خواهند برگزار کنند. این یک مسابقه رسمی است. اسماعیل پلویی به گردن من خیلی حق دارد. او سالیان سال بدون چشمداشت زحمت کشیده است و چیزی جز موفقیت من و مصطفی حسین‌خانی نمی‌ خواهد. امیدوارم جواب زحمات او را بدهم. من تلاش می‌ کنم نتیجه‌ ای بگیرم که او خوشحال شود. خودش هم همین را می‌ گوید که فقط می‌ خواهد ما نتیجه‌ ای در خور این همه تلاش و تمرین بگیریم. همچنین در این سال‌ ها، زمان بسیار کمی کنار خانواده‌ام بودم و همه بار زندگی به گردن آنها افتاده است. امیدوارم بتوانم جواب همه این سختی‌ ها و تلاشی که کرده ‌ام را بگیریم.

پرویز هادی با اشاره به حرف‌هایی که عباس جدیدی در مسابقات آسیایی دهلی به او گفته است، خاطر نشان کرد:

الان همه چیزم کشتی است. زندگی، شب و روزم و خانواده‌ام کشتی شده است و چیز دیگری نمی‌بینم. حداقل تا المپیک همین است. باید از عباس جدیدی تشکر کنم که حرف‌ هایی خوبی در همین آسیایی دهلی که با هم همسفر بودیم، به من گفت. او انسان بزرگواری است. قبلاً از نزدیک با او برخورد نداشتم. در این سفر حرف‌ هایی به من گفت که الان سرلوحه زندگی‌ ام قرار دادم و تا روزی که بخواهم کشتی بگیرم هدف دیگری جز کشتی را دنبال نمی‌ کنم.او همین حرف را به من زد و گفت حداقل تا المپیک که این استحقاق را داری به مدال برسی، همه زندگی‌ ات را کنار بگذار و فقط بچسب به تمرین و هدفی که دنبال می‌ کنی. به چیز دیگری فکر نکن و مطمئن باش که صد درصد موفق می‌ شوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *