خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

پشت پرده غیبت امامی در اردوی تیم ملی چیست؟

یونس امامی - علیرضا سرلک
نویسنده:

امیررضا احمدی

تاریخ :

27 دی 1402


ساعت :

۱۴:۳۹

منبع:

تسنیم

دلیل دعوت نشدن یونس امامی به اردوی تیم ملی مشخص شد.


خانه کشتی– یونس امامی یکی از ۱۱ کشتی‌گیر اعزامی به تورنمنت اوپن زاگرب بود، او که در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد مغلوب سیداکوف روس و تسابولوف کشتی‌گیر روسی‌الاصل صربستان شد تا دستش از کسب نشان جهانی در دومین سال متوالی کوتاه بماند، در این رقابت مصافی رودررو با قهرمان کشور داشت که این کشتی را ۴-۴ باخت.

امامی بعد از شکست به حسین ابوذری، در گروه شانس مجدد حاضر نشد و از سوی کادرفنی ایران گواهی پزشکی در اختیار عوامل برگزارکننده مسابقات قرار گرفت.

در لیست دعوتی به اردوی پیش روی تیم ملی کشتی آزاد، اردویی که از امروز (۲۷ دی) در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود، نام این کشتی‌گیر در بین نفرات اعزامی دیده نشد، این در حالی‌است که امامی همچنان گزینه اول وزن ۷۴ کیلوگرم اعزامی به مسابقات گزینشی آسیایی به نظر می‌رسید.

اینطور که پیداست رئیس فدراسیون کشتی که خودش نیز در مسابقات زاگرب در کنار تیم ملی آزاد بود، معتقد است مدرکی دال بر ضرب‌خوردگی این کشتی‌گیر وجود ندارد و مسئله غیبت امامی در گروه شانس مجدد، از نگاه علیرضا دبیر غیرموجه است. به همین دلیل برخورد انضباطی با این کشتی‌گیر صورت گرفته و به اردو دعوت نشده است.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *