خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

پویا دادمرز: فعلا در ۵۵ کیلوگرم می مانم؛ با برگزاری انتخابی شایسته ترین فرد انتخاب می شود

پویا دادمرز- انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی-محسن سوریان
نویسنده:

حامد نوشادی

تاریخ :

28 بهمن 1399


ساعت :

۹:۳۹

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

پویا دادمرز کشتی گیر ایذه ای عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران از انگیزه بالای خود برای کسب مدال در رقابت‌های جهانی گفت.


خانه کشتیپویا دادمرز که این روزها در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان حضور دارد، درباره شرایط اردوها و میزان آمادگی اش گفت:

تا به امروز تیم ملی کشتی فرنگی چهار اردوی خوب را برگزار کرده است. اردو به اردو تمرینات فشرده‌تر و سنگین تر می شود. همه بچه ها انگیزه بالایی دارند. چهار اردوی دیگر باقی مانده و انشالله پس از آن قرار است برای تورنمنت های پیش رو آماده شویم که دو ماه دیگر اعزام می شویم. امیدوارم بتوانم سربلند از مسابقات خارج شوم و برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

این کشتی گیر خوزستانی نظرش را درباره برگزاری انتخابی تیم ملی این چنین بازگو کرد:

به نظر بنده اگه انتخابی برگزار شود، دوبنده تیم ملی نصیب شایسته ترین فرد خواهد شد. قرار است در اردیبهشت ماه جام تختی به عنوان مرحله ای از انتخابی تیم ملی برگزار شود. امیدوارم در نهایت هر کشتی گیری که شایسته تر است، صاحب دوبنده تیم ملی شود.

دادمرز درخصوص رقبای سرسخت خود برای حضور در المپیک گفت:

در هر وزنی مدعی های جدی حضور دارند و همه کشتی گیران دوست دارند که عضو تیم ملی باشند. در وزن من هم دو کشتی گیر جوان هستند که باعث دشوارتر شدن رقابت در این وزن می شود.

وی در خصوص وزن خود که وزن المپیکی نیست، گفت:

من در وزن ۵۵ کیلوگرم کشتی می گیرم که وزن جهانی و متاسفانه المپیکی نیست. آقای بنا گفتند که فعلا در همین وزن ۵۵ کیلوگرم بمانم و من هم تمام تلاشم را می کنم که در همین وزن در مسابقات پیش رو مدال آوری کنم تا بعد آن اگر کادر فنی صلاح دید تغییر وزن دهم.

وی در پایان خاطرنشان کرد:

همه چیز عالی پیش می رود و امیدوارم که شرایط به همین خوبی ادامه داشته باشد. از تمامی اعضای کادر فنی تشکر می کنم که به طور شبانه روزی روی کشتی گیران کار می کنند تا تیم ملی به سطح بالایی برای حضور در تورنمنت ‌های پیش رو و المپیک برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *