خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

کشتی آزاد جوانان جهان؛ نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند (جدول مسابقات)

نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

24 مرداد 1400


ساعت :

۱۹:۰۵

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد جوانان جهان عصر امروز در شهر اوفا روسیه برگزار شد.


خانه کشتی– رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان از فردا (دوشنبه) و به مدت ۳ روز در شهر اوفا روسیه برگزار می شود.

مراسم قرعه کشی این رقابت ها دقایقی پیش برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علی قلی زادگان در دور نخست به مصاف ریچارد فیگوروا از آمریکا می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران بلاروس و ارمنستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۵ نفر حضور دارند. 

در وزن ۶۱ کیلوگرم رحمان عموزاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با امیدجان جلال اف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان کشتی گیران آذربایجان و قزاقستان می رود. در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سید حسن عبادی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف نوروا بوکاسا از کنگو می رود و در صورت شکست این کشتی گیر، یکی از کشتی گیران کشورهای بلاروس، مصر، مولداوی و امارات متحده عربی حریف وی در دور سوم خواهد بود. در این وزن ۲۲ نفر شرکت کرده اند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی در دور اول با بریس آندونیان از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران کنگو و گواتمالا می رود. در این وزن ۲۱ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم سبحان یاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف استامبول ژانیبک اولو از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده دیدار میان نمایندگان آفریقای جنوبی و لتونی مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دانل واشینگتون از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران مصر و آلمان می رود. در این وزن ۲۰ نفر شرکت کرده اند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با جاشوا مورودیون از آلمان مبارزه می کند و در صورت شکست این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان نمایندگان هند و روسیه مصاف خواهد داد. در این وزن ۱۴ شرکت کننده حضور دارد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با موحامد گیمری از ترکیه مبارزه می کند و در صورت غلبه بر این حریف، در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران مغولستان و ارمنستان می رود. در این وزن ۱۹ نفر شرکت کرده اند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم علیرضا عبدالهی در دور نخست به مصاف چارالامپوس آفتوفوریدیس از یونان می رود. و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده دیدار میان نمایندگان روسیه و آذربایجان مبارزه می کند. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم علی اکبرپور در دور اول با ارسلانبک توردوبکوف از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران کشورهای ترکیه و روسیه می رود. در این وزن ۱۵ نفر شرکت کرده اند.

جدول مسابقات به شرح زیر است:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *