خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان؛ ۴ نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفتند

نویسنده:

مجتبی شورمیج

تاریخ :

1 مرداد 1400


ساعت :

۲۱:۱۲

منبع:

فدراسیون کشتی

مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، امروز در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.


خانه کشتی– در پایان این مسابقات علی اصغر سام دلیری در وزن ۵۵ کیلوگرم به گروه بازنده ها رفت و ۴ نماینده دیگر کشورمان نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۴۸ کیلوگرم سامان ناصری پور در دور نخست با نتیجه ۷  بر ۴ مغلوب پاول بوندار از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس در مرحله بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۵۵ کیلوگرم علی اصغر سام دلیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل والری مانگوتوف از روسیه شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، سام دلیری به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه ابتدا با کوبن بوریبای از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف روپین از هند می رود و در صورت گذر از این حریف راهی دیدار رده بندی خواهد شد تا مقابل تامازی گلونتی از گرجستان قرار بگیرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سید محمد مهدی میری در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۵ از سد سعید سوسوزا از قرقیزستان گذشت وی در دور دوم در مصاف با نیهات کارا از ترکیه با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب شد. و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، میری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۸۰ کیلوگرم امیررضا آریامقدم در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۴ و ضربه فنی مغلوب میهایل گوتو از مولداوی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، آریامقدم از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امید پایدار در دور اول با نتیجه ۴ بر صفر داویت مگلادزه از گرجستان را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم مقابل جوهر اوزاروف از قزاقستان با نتیجه ۲ بر ۲ پیروز شد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل آرتور بویچوک از اوکراین با نتیجه ۵ بر ۲ و ضربه فنی مغلوب شد. و با توجه به مغلوب شدن کشتی گیر اوکراینی در دیدار بعد، پایدار حذف شد.

مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال پنج وزن نخست فردا برگزار می شود.
رقابت های مقدماتی پنج وزن دوم نیز از فردا شنبه آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *