خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

‎خداحافظی میثم نصیری با کادر فنی تیم ملی کشتی و ترک اردوی این تیم

میثم نصیری
نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

2 آبان 1399


ساعت :

۲۰:۰۹

منبع:

تسنیم

میثم نصیری بعد از شکست در مسابقه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، با کسب اجازه از کادر فنی اردوی این تیم را ترک کرد.


خانه کشتی– میثم نصیری ملی‌پوش پیشین تیم ملی کشتی آزاد کشورمان سال گذشته با وجود اول شدن در جام بین‌المللی تختی، به مسابقات آسیایی دهلی اعزام نشد، دو هفته بعد از جام تختی اعلام شد که مبارزه او با امیرحسین مقصودی در کمیته داوران بازنگری شده و رأی آن کشتی که در کرمانشاه به سود نصیری اعلام شده بود، به نفع مقصودی تغییر پیدا کرده است. بعد از این اتفاق، انتخابی درون اردویی برای دو کشتی‌گیر ترتیب داده شد که نصیری در اعتراض به تغییر رأی مبارزه قبلی‌اش، درانتخابی مجدد شرکت نکرد و ضمن اعتراض به کادر فنی، اردوی تیم ملی را ترک کرد.

میثم نصیری بعد از کشتی‌هایی که در لیگ گرفت و با توجه به اینکه سال گذشته نفر اول جام تختی شده بود، به اولین اردوی تیم ملی بعد از کرونا دعوت شد. او روز گذشته در انتخابی درون اردویی وزن ۶۵ کیلوگرم حاضر شد و بعد از اینکه در دورهای اول و دوم، ۹ بر صفر و ۳ بر یک از سد امیرحسین مقصودی و پیمان بیابانی گذشت، در مسابقه بعدی مقابل امیرمحمد یزدانی با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب شد و به دلیل مصدومیت، در کشتی با مرتضی قیاسی حاضر نشد.

در پایان کشتی‌های انتخابی، این کشتی‌گیر باتجربه زنجانی با کسب اجازه از کادر فنی، اردوی تیم ملی را ترک کرد. میثم نصیری بعداز ترک اردو اعلام کرد که دیگر قصد کشتی گرفتن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *