خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

‎امین طاهری: حضور در انتخابی تیم ملی حقم بود؛ دیگر حرفی باقی نمی ‌ماند

امین طاهری، خانه کشتی
نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

7 آبان 1399


ساعت :

۱۳:۳۳

منبع:

تنسیم

امین طاهری آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان گفت: حضور در مسابقه انتخابی تیم ملی کشتی حقم بود و تمام تلاشم را برای موفقیت به کار خواهم گرفت.


خانه کشتی– امین طاهری در مورد اضافه شدن اسمش به مسابقه انتخابی تیم ملی اظهار داشت:

فرصتی در اختیار همه کشتی‌گیران قرار داده شده که بتوانند در انتخابی تیم ملی شرکت کنند و بابت این موضوع تشکر می‌کنم تا کسی به ناحق کنار گذاشته نشود. سال گذشته در قهرمان کشوری اول شدم و در فینال جام تختی هم در ثانیه‌های پایانی کشتی را واگذار کردم. حقم بود که در انتخابی تیم ملی حضور داشته باشم.

وی در مورد اینکه آیا وضعیت مناسبی برای حضور در انتخابی تیم ملی دارد، گفت:

تمرینم را قطع نکردم و بعد از لیگ هم کار را ادامه دادم. در ۱۲۵ کیلوگرم، ۵ نفر قرار است در این مسابقات کشتی بگیرند. تلاشم را برای موفقیت می‌کنم، اما مسئله اصلی این است که وقتی مسابقه انتخابی برگزار می‌شود، هر کسی بتواند اول شود دیگر حرف و حدیثی باقی نمی‌ ماند و شایسته ‌ترین فرد به دوبنده تیم ملی می ‌رسد.

طاهری با اشاره به اینکه برخی اتفاقات او را دلسرد کرده است، عنوان کرد:

هنوز امید دارم که بتوانم دوبنده تیم ملی را بر تن کنم، اما در این مدت دلسردی‌ هایی هم به وجود آمد. جایزه مدال من در امیدهای جهان، بعد از دو سال دیرکرد، ۳۰ میلیون تومان پرداخت شد. از سال گذشته تاکنون هم چند بار در مورد برگزاری مسابقه انتخابی تنش به وجود آمده و ما سردرگم شدیم. ۱۰ روز مانده به انتخابی، نام من هم به این لیست اضافه شده، اما به هر شکلی که هست، تمام تلاشم را می‌کنم و در انتخابی کشتی خواهم گرفت.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *