خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

نگرانی سرمربی تیم روسیه از ابتلای کشتی‌گیران به کرونا

گوگی کوگیاشویلی - تیم کشتی فرنگی روسیه- گزینشی المپیک
نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

27 آبان 1399


ساعت :

۱۱:۰۹

منبع:

مهر

سرمربی تیم کشتی فرنگی روسیه گفت: بزرگترین نگرانی و اولویت متولیان ورزش، عدم ابتلای کشتی گیران ملی پوش به ویروس کروناست.


خانه کشتی– گوگی کوگیاشویلی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه در گفتگو با یک سایت روسی با توجه به لغو رقابتهای جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار داشت:

زمان در حال گذر است، اما همه گیری ویروس کرونا متوقف نمی‌شود و ترس از آلوده نشدن هنوز در همه جا در اولویت است. همین موضوع نیز باعث لغو شدن رقابت‌های جهانی ۲۰۲۰ در صربستان شد.

وی با ابراز ناراحتی از لغو مسابقات جهانی گفت:

آخرین تورنمنت بین المللی که ما در آن حضور داشتیم پیکارهای قهرمانی اروپا در ایتالیا بود.البته ما همچنان در حدود ۹ ماه است که در مسابقات بزرگ نجنگیده‌ایم و حتی در مسابقات خارجی هم شرکت نکرده‌ایم. هر چند در حال آماده سازی برای حضور در جام جهانی صربستان هستیم، اما کسی هنوز نمی‌داند شرایط برگزاری در آنجا چگونه خواهد بود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی روسیه با بیان اینکه با مشکلات خاصی روبرو هستند ادامه داد:

شرایط امسال طوری است که برنامه‌های تیم را تحت تأثیر قرار داده و ما کاری نمی‌توانیم انجام دهیم. استارت برنامه‌ها از جهانی قزاقستان آغاز شد، سپس قهرمانی روسیه و جام روسیه که همه این میادین را در نظر گرفته بودیم. البته این مسابقات به دلیل اینکه بسیاری از بچه‌ها از کرونا رنج برده‌اند و این بیماری به طور جدی ریه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و تقریباً همه اعضای تیم ما بیمار بودند، خروجی لازم را نداشت.

کوگیاشویلی در پایان در خصوص ترکیب تیم برای حضور در جام جهانی گفت:

جام جهانی برای ما یک تورنمنت بین المللی خوب اما عادی است. رقابت‌های قهرمانی روسیه برای ما خیلی مهمتر و تقریباً یک نوع انتخابی برای بازی‌های المپیک است. برای حضور در جام جهانی اردوی تیم از ۲۳ نوامبر در منطقه مسکو آغاز می‌شود و ما ۱۰ روز قبل به طور معمول ترکیب را اعلام خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *