خانه کشتی | رسانه تخصصی کشتی

شعار سایت

وقتی رحمان بی رحم در ۱۸ سالگی مربی می شود

رحمان عموزاد ، خانه کشتی
نویسنده:

خانه کشتی

تاریخ :

9 آبان 1399


ساعت :

۱۱:۵۱

منبع:

اختصاصی خانه کشتی

رحمان عموزاد پدیده نوجوان کشتی آزاد کشورمان روز گذشته (پنج شنبه) در حاشیه رقابت های درون اردویی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۷۴ کیلوگرم، به عنوان مربی در جایگاه کوچینگ یکی از کشتی گیران نشست.


خانه کشتی– رقابت های درون اردویی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در وزن ۷۴ کیلوگرم روز گذشته (پنج شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد و با قهرمانی مصطفی حسین خانی به پایان رسید.

از نکات جالب این رقابت ها حضور رحمان عموزاد خلیلی، پدیده ۱۸ ساله کشتی آزاد کشورمان در جایگاه کوچینگ یکی از کشتی گیران حاضر در انتخابی بود. محمد نخودی که در این مسابقات با وجود سن کم نسبت به سایر رقبا عملکرد قابل قبولی داشت و در رقابت تنگاتنگ با مصطفی حسین خانی و جمال عبادی در جایگاه سوم ایستاد، به سبب رفاقت و سابقه هم تیمی بودن با رحمان عموزاد در تیم ملی نوجوانان از او خواست تا به عنوان مربی در کوچ بنشیند . عموزاد در طول تمام کشتی های نخودی با حرارت بالا و زبان مازندرانی هم استانی اش را کوچ و نکات لازم را به او گوشزد می کرد که این موضوع برای حاضرین در محل برگزاری مسابقات جالب بود.

عموزاد با وجود داشتن سن کم باید برای پوشیدن دوبنده تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در وزن ۵۷ کیلوگرم با رضا اطری، نادر حاج آقانیا و علیرضا سرلک در روز پانزدهم آبان به رقابت بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *